Share
 

 bring me to life

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

dorothea ward
dorothea ward
prispevki : 42
točke : 29
kraj bivanja : los angeles, usa
starost lika : 21
tvoja starost : 29

bring me to life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: bring me to life   bring me to life EmptyNed Feb 16, 2014 2:25 pm

for tyler smitten

dejstvo, da je tyler živ, jo je prvih nekaj dni preprosto medlo. bila je tako navajena svoje male rutine, svoje žalosti in praznine, da na čase sploh ni vedela, kaj bi sama s sabo. kar naenkrat se je zavedla in se znašla sama sredi predavalnice, ker se je predavanje končalo že pred petnajstimi minutami pa ona tega sploh ni opazila. ali pa je stala sredi svoje sobe in ni vedela, kaj hudiča naj počne. še matematika je ni ustrezno zamotila, ker se je kar naprej motila v najpreprostejših izračunih. vse, na kar je lahko mislila, je bil on, tyler, in situacija, v kateri sta se znašla. nikoli nista šla uradno narazen, toda toliko se je zgodilo in minilo je toliko časa, da preprosto ni vedela, pri čem je. in seveda ni mogla iti kar tako do njega in ga vprašati. zakaj za vraga vendar ne? se je nekje globoko v njej oglasila stara thea, toda ta glas se je že zdavnaj naučila odgnati stran, kar je vztrajno počela tudi sedaj.

toda potem se je pokazala odlična priložnost v obliki valentinovega plesa. ta sadie hawkins zadeva je bila perfektna, ker je pomenila, da ji ni treba čakati, ali jo bo on povabil ali ne. namesto tega je ona nekega dne na hodniku levico ovila okoli njegove nadlahti in mu s tem preprečila, da bi izginil za vogalom: »tyler.« ga je opozorila nase, takoj, ko je njen pogled srečal njegovega, pa zardela. ja, dorothea ward je zardela. »am, hej,« je nekoliko živčno pozdravila in njegovo roko hitro izpustila iz dlani, kot bi jo stresla elektrika. »zanimalo me je če, eem, imaš minutko?«

Nazaj na vrh Go down

tyler grimes
tyler grimes
4th year of law
4th year of law
prispevki : 78
točke : 28
kraj bivanja : new york, usa
starost lika : 20
tvoja starost : 31

bring me to life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bring me to life   bring me to life EmptyNed Feb 16, 2014 5:21 pm

tag; thea! smitten
:

dejansko se je nekako le vračal na stara pota, da se ni več vlekel le kot megla med hodniki in bil kakor senca samega sebe. ne, dejansko je bilo tako, kakor da bi dobil nazaj tisto, kar mu je dajalo zagon za življenje. in čeprav, se je sam prepričeval, da se mu vse skupaj le zdi, da je krivo to, da se je preprosto le končno navadil na novo okolje in šolo, na novo življenje, pa čeprav je vedel, da v resnici ni bilo ravno tako. bilo je jasno, da je vse zopet imelo smisel, ko je po vsem tem času srečal theo. ko se je zavedal, da se ni ona zares njega odrekla, da je bilo vse skupaj dejansko le splet okoliščin. in že res, da je bil v nekakšnem odprtem razmerju z erin, vendar ob misli na svetlolasko, ki se je vrnila v njegovo življenje, je bilo kakor da nobeno drugo dekle, ni obstajalo. v primerjavi z njo, ga dejansko ni bilo. in morda je ravno zaradi tega dejstva, ker se je po tiho zavedal, da je thea nazaj v njegovem življenju, bil nasmešek na njegovem obrazu, dejansko večino časa prisoten – celo med predavanji, ki so ga do nedavnega še blazno dolgočasili. tako pa se je brez težav ustal iz stola, odšel iz predavalnice, pripravljen na še eno oh-ne-tako-zelo zanimivo predavanje, vendar vseeno še nekako dobre volje, ko ga je ustavil znan glas in rahel dotik njene roke. ustavil se je na mestu ter zazrl za parom njegovih najljubših rjavih oči in v hipu, ko mu je dorothea stopila v njegovo vidno polje, se je na njegovem obrazu skoraj že avtomatsko zarisal nasmešek. zdelo se mu je, kakor da tistega vmes ni bilo, da tistega, ko je pristal v bolnišnici ter vse ostalo ni obstajalo. kakor da nikoli nista bila narazen. le da se je to več kot očitno poznalo, ko preprosto ni mogel stopiti do nje, jo objeti ali kaj drugega, ker preprosto... ni bilo tako kot nekoč. »thea,« je dejal, še vedno z nasmeškom na obrazu. »živjo tudi tebi,« ji je nato vrnil pozdrav ter narahlo privzdignil obrvi, ko ga je hipoma izpustila. »veš, ne grizem, zato me ni bilo treba spustiti, kakor da se me bojiš. ali se me pač? po novem?« je dejal, nato pa z nasmeškom na obrazu pokimal na njene besede. »veš, da imam zate vedno in tudi več kot le minuto. kaj je?« je dejal ter se ob tem naslonil z ramo na steno ter zazrl v par oči, za katere se je zavedal, da mu pomenijo vse na svetu.
Nazaj na vrh Go down

dorothea ward
dorothea ward
prispevki : 42
točke : 29
kraj bivanja : los angeles, usa
starost lika : 21
tvoja starost : 29

bring me to life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bring me to life   bring me to life EmptyNed Feb 16, 2014 6:02 pm

for tyler smitten

njegov čudovit, popoln nasmešek ji je omehčal kolena, zaradi česar se je preprosto morala nasloniti na zid, ob katerem sta stala. o bog, pozabila je že, kakšen vpliv je imel nanjo. ob enem samem pogledu nanj se je tudi sama veselo nasmehnila nazaj in nenadoma se je znova počutila kot sramežljiva srednješolka, ki se prvič pogovarja s fantom, ki ji je všeč že vse leto. ampak navsezadnje je imel tyler nanjo vedno tak vpliv. bil je tako zelo prijazen in pozoren in v njegovih očeh se je izgubila prav tako kot nekoč, toda kljub vsemu se je zdelo, kot da je med njima nek neviden zid, barikada, ki ju je ločevala tudi sedaj, ko sta se po tisti zmešnjavi znova našla. ob njegovih besedah po tem, ko ga je izpustila, je znova živo zardela »ne, ne, ne, nikakor. hočem reči, ne vem. mislim…« oooh, to definitivno ni šlo po njenih načrtih. hvalabogu vsaj jecljala ni, toda to zmedeno govoričenje tudi ni bilo veliko boljše. globoko je zajela sapo in se potrudila skoncentrirati, pa je stvar, ko ga je znova pogledala, splavala po vodi. pozabila je že, kakšen je občutek, ko si zaljubljen.

»samo preverjam,« je ob njegovih besedah srečno pripomnila in nekaj trenutkov zgolj občudovala njegove oči, preden se je spomnila, da ga je pravzaprav ustavila z namenom. oh. oooh. ojoj. »khem, am, ja. nekaj te morem vprašati.« k vragu, kje je bila tista hladna in samozavestna thea, ko jo je potrebovala? »februar je. kar verjetno že veš. in naslednji teden je… am, mnja, ples. za valentinovo. ja.« če bi lahko bi se v tistem trenutku najraje udrla v zemljo, o čemer je pričala tudi rdečica na njenih licih. »am, ja, torej… am, abišelzmanonaples?« besede je zdrdrala kot bi bile eno in nato obraz za nekaj sekund skrila v dlani. kdaj za vraga je postala tako prekleto sramežljiva?
Nazaj na vrh Go down

tyler grimes
tyler grimes
4th year of law
4th year of law
prispevki : 78
točke : 28
kraj bivanja : new york, usa
starost lika : 20
tvoja starost : 31

bring me to life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bring me to life   bring me to life EmptyNed Feb 16, 2014 7:06 pm

tag; thea! smitten
:

zasmejal se je na njene besede ter obdržal nasmešek na njegovem obrazu nadaljnjega nekaj časa. »všeč mi je rdečica na tvojem obrazu,« je komentiral, njeno zardelost, katera se mu je v tistem trenutku iskreno zdela nekaj najlepšega. vedel je, da njej tako ali tako ni bilo všeč, vendar pri njemu jo je to naredilo posebno, toliko še bolj njo in toliko bolj prikupno. dejansko niti ni bil sposoben opisati, kako čudovita je bila v njegovih očeh in nasploh. »dobro,« se je nasmehnil ob njenih besedah ter prekrižal roke na prsih, čakajoč, kaj mu ima tokrat za povedati, ob njenih naslednjih besedah pa pokimal. »povej,« jo je spodbudil k vprašanju, nato pa narahlo privzdignil obrvi, ob njenih nadaljnjih besedah. »če te skrbi, da ne boš dobila nič za valentinovo, ne skrbi. jaz ne bom pozabil nate, obljubim. nobeno leto nisem« je dejal z nasmeškom na obrazu, pa čeprav se je zavedal, da to najbrž niti ni tisto, kar je hotela od njega. ob njenih naslednjih besedah pa je moral priznati, da se mu je na obraz zarisalo presenečenje, kmalu za tem pa nasmešek. vendar vseeno – dejansko je ona njega, povabila na ples? morda bi mogel v tem trenutku pomisliti na erin, kako se bo vse skupaj razpletlo, nasploh, kako bo, ko bodo njega videli zopet v njeni spremljavi na plesu, vendar v tem trenutku mu je bilo vseeno. vedel je le eno stvar – da bi z njo odšel kamor koli bi hotela. zasmejal se je ter se nežno oklenil njenih rok, tako da se ji je zopet videl obraz. »čeprav si čudovita, ko si tako sramežljiva, vendar vseeno raje gledam tvojo rdečico, kakor da jo skrivaš« se je nasmehnil, nato pa narahlo zaobjel njen obraz. »in ne vem, kdo bi lahko dekletu kot si ti rekel ne?«.
Nazaj na vrh Go down

dorothea ward
dorothea ward
prispevki : 42
točke : 29
kraj bivanja : los angeles, usa
starost lika : 21
tvoja starost : 29

bring me to life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bring me to life   bring me to life EmptyNed Feb 16, 2014 7:43 pm

for tyler smitten

ob njegovih besedah je seveda samo še bolj zardela. zmajala je z glavo in si šla z levico skozi lase, tako kot vedno, ko je bila živčna, že vse od malih nog. »no, vsaj enemu od naju je,« je zmajala z glavo, a na njenem obrazu se je zaradi rečenega kljub njenemu trudu pojavil nasmešek. ko se je oklenila njegove nadlahti iskreno ni verjela, da bo privolil njenemu povabilu, toda sedaj je upanje počasi začelo rasti v njej, kot mala iskra, ki zaneti plamen. počasi, a zagotovo.

»joj, ne! ne, ne, res ne. seveda mi ne rabiš prinesti ničesar, saj nisem tvo-« še preden bi besedo dejansko izgovorila se je ugriznila v ustnico in pogled usmerila v tla, nekam k svojim nogam. nisem tvoja punca je nameravala reči, toda iskreno povedano ni imela pojma, pri čem sta bila. vsekakor pa ni imel nobene obveze, da ji karkoli podari za valentinovo, čeprav… če se je ozrla nazaj je od njega prav vsako leto dobila nekaj, tudi takrat, ko sta bila skregana. takrat sicer ni vedela, da so malenkosti, ki so se na valentinovo znašle v njeni sobi, od njega, toda kasneje, ko sta bila skupaj, ji je to le priznal. »ne rabiš mi dati ničesar,« je po nekaj sekundah še enkrat ponovila, pogled pa še vedno usmerjala nekam v tla.

dotik njegovih dlani na njenih, ko jih je nežno potegnil stran od njenega obraza, ji je po telesu poslal nežen drget. čisto je že pozabila, kako burno se je odzivala na vsak njegov najmanjši dotik, toda njeno telo se ga je še vedno spomnilo. pravzaprav se je morala odločno zadržati, da se ni instinktivno privila obenj, zaradi česar se je hitro zatekla k besedam: »pravzaprav veliko ljudi.« njene mesede so bile bolj nerazločno mrmranje, ko je naposled dvignila pogled ter nato previdno ter upajoče hkrati vprašala: »je bil to ja?«

Nazaj na vrh Go down

tyler grimes
tyler grimes
4th year of law
4th year of law
prispevki : 78
točke : 28
kraj bivanja : new york, usa
starost lika : 20
tvoja starost : 31

bring me to life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bring me to life   bring me to life EmptyNed Feb 16, 2014 9:05 pm

tag; thea! smitten
:

nasmehnil se je ob njenih besedah ter narahlo nagnil glavo v stran. »važno, da je meni« se je nasmehnil in se zavedal, vsake njene poteze, že od nekdaj je lahko prepoznal, kdaj je bila živčna. njen gib, ko si je šla z roko skozi lase, je od nekdaj vedel, da je gib nervoze pri njej in še tisoč malih podrobnosti je bilo, za katere je točno vedel kaj pomenijo. pri njej je preprosto poznal vsako podrobnost, ker je bil na vsako, dejansko pozoren. že je odprl usta, da bi oporekal njenim besedam, vendar na koncu je le sklonil glavo. na nek način je imela prav, kar se tega tiče, navsezadnje je on imel še erin tu, vendar… ne, ni mogel mimo tega, ni mogel mimo vseh teh malenkosti med njima, navad, ki so delale njun odnos poseben. in čeprav, nista bila skupaj, vseeno ni mogel prezreti vsega tega. hkrati pa… dejansko bi dal vse, da bi bilo tako med njima, kakor je bilo pred nesrečo. ko je zopet spregovorila, je narahlo privzdignil obrvi. »rabim ne, vendar hočem. in bom,« ji je zagotovil ter ob tem malce trmasto prekrižal roke na prsih, češ da ne bo spremenila njegove odločitve, da ji bo nekaj podaril za valentinovo – in to kar bo, bo posebno, v to je bil odločen. v naslednjem hipu, ko je njene nežne roke držal v svojih dlaneh ter ob njenem komentarju, se je le nasmehnil. »dvomim,« je zamrmral ter se ob njenih naslednjih besedah nasmehnil. »ne ti definitivno ne bi bil sposoben reči, sploh ne, če se mi je ponudila možnost, da plešem z najlepšim dekletom na kampusu, kajne?« je dejal, še vedno z nasmeškom na obrazu, nato pa pokimal, da bi potrdil svoje besede. »seveda je ja, šel bom s teboj na valentinov ples.«
Nazaj na vrh Go down

dorothea ward
dorothea ward
prispevki : 42
točke : 29
kraj bivanja : los angeles, usa
starost lika : 21
tvoja starost : 29

bring me to life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bring me to life   bring me to life EmptyNed Feb 16, 2014 10:23 pm

for tyler smitten

najprej ga je pogledala, kot bi padel iz lune, potem pa je še zmajala z glavo, a ni mogla zanikati, da ji je ob njegovih besedah postalo toplo pri srcu. tyler je znal z besedami, od nekdaj je bilo tako. tudi, ko sta bila še čisto majhna in jo je razjezil ali spravil v jok jo je znal potolažiti z nekaj lepimi besedami. verjetno bi se iz tega že lahko kaj naučila, toda ko je šlo zanj je ni nikdar izučilo. vedno se je izgubila v njegovih očeh, se stopila ob njegovem nasmehu in verjela vsaki sladki besedi, ki ji jo je rekel, ne glede na to, da je še leto dni pred tem na withemoru veljal za enega največjih ženskarjev. ko je šlo zanj je bila slepa, zaljubljena do ušes in še malo čez.

tudi njegova reakcija ob omembi darila je na njen obraz priklicala samo še širši nasmešek. trmasto se ji je postavil po robu, kot bi jo izzival, naj mu nasprotuje, toda poznala ga je dovolj, da je vedela, da se z njim nima smisla prepirati. oba sta bila trmasta, toda tylerjeva trma je v takih primerih dosegla neverjetne razsežnosti, zaradi česar je zgolj zmajala z glavo. »okej.« s prsti si je za uho zataknila neubogljiv pramen las (kot, da ne bi bili neubogljivi prav vsi), ter se sama pri sebi opomnila, da mora tudi ona njemu nekaj kupiti ali, še bolje, narediti. nekaj posebnega in edinstvenega, kot je bil zanjo poseben in edinstven on. »oh, zaboga, ne pretiravaj,« ga je zavrnila in njegove besede odpravila s kretnjo roke. toda iskreno povedano ji je njegov kompliment ugajal, pravzaprav je pošteno podžgal tisto iskrico, ki je hkrati okrepila tako njeno upanje kot tudi prej poteptano samozavest. ni bila prepričana, kako bi njena krhka samopodoba prenesla njegovo zavrnitev in samo bogu se je lahko zahvalila, da ji ni bilo treba izkusiti na lastni koži. ob njegovem končnem potrdilu je njen nasmešek zasijal in ni si mogla pomagati – stegnila je roke in mu jih ovila okoli vratu, pri tem pa na njegovo lice pritisnila navdušen poljub. »hvala,« je še pripomnila, preden ga je izpustila in preverila uro na zapestju. »o, hudiča, spet bom pozna,« je zamrmrala in že pohitela po hodniku, čez enkaj korakov pa se je obrnila in se še zadnjič nasmehnila: »se vidiva na plesu.«

Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

bring me to life Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bring me to life   bring me to life Empty
Nazaj na vrh Go down
 

bring me to life

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» the first time in my life
» high on life,
» imagine all the people living life in peace,
» she loved life and it loved her right back

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
flawed to perfection 2.0 :: the out-of-character world :: the valentine's and sadie hawkins dance :: before the valentine's-